Облавтодор має зайнятися коровами на мосту

Через відсутність дорожніх знаків наражаються на небезпеку жителі Чемоданівки на Недригайлівщині. Не вистачає селянам показників обмеження швидкості до 40 кілометрів по їхньому населеному пункту, а в ньому, між іншим, – кілька крутих поворотів, іще й гори. Крім того, жителі просять установити інформаційно-вказівні плакати «аварійно небезпечна ділянка дороги» перед в’їздом у Чемоданівку та з боку смт Терни перед горою.

Неабияких проблем жителям Чемоданівки завдає відсутність попереджувального дорожнього знака «перегін худоби» в районі мосту через річку Біж, розповів депутат селищної ради Анатолій Авраменко. Своїх рогатих селяни перегонять сюди чотири рази на день, і кожного разу хвилюються, щоб годувальниці не втрапили під колеса автівки якогось неуважного чи надто квапливого водія.

Питання встановлення дорожніх знаків не входить до компетенції селищної ради, зауважив очільник органу самоврядування Ігор Остапчук. Внести відповідні знаки в паспорт дороги має облавтодор. Та співпраця з ним поки що просувається «зі скрипом» – у цьому переконались неодноразово дехто з депутатів.

«Не можемо вплинути на них листуванням – давайте запросимо представників на нашу територію, зберемося за круглим столом», – запропонував посадовець.

Тож вирішили направити звернення до автодору, облдержадміністрації з пропозицією організувати круглий стіл з начальником служби доріг області й «Сумиоблавтодору».

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах