Односельчанка спустошила банківську картку пенсіонера

До Недригайлівського відділення поліції надійшла заява про крадіжку 600 гривень із власної банківської картки від 62-річного жителя одного з сіл району. Чоловік розповів поліцейським, що підозрює у викраденні коштів свою знайому 54-річну односельчанку, якій напередодні він давав карту, щоб та придбала йому продукти. Та ні продуктів, ні знайомої того дня він не дочекався.

У банку чоловіка повідомили, що з його рахунку було знято 600 гривень. Заявник відразу розшукав знайому та зажадав повернення платіжної картки та грошей, але гроші назад він так і не отримав, тож і звернувся до поліції за допомогою.

Правоохоронці досить швидко встановили, що знайома потерпілого вже має судимість за скоєння крадіжки та відразу вирушили до помешкання підозрюваної, аби з’ясувати всі обставини зникнення грошей з картки заявника. 

«Як виявилось, жінка скористалась довірливістю знайомого та витратила всі його гроші на власний розсуд, – розповідає Володимир Зубенко, начальник Недригайлівського відділення поліції. – Наразі у відношенні підозрюваної відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Тож на жінці очікує чергове кримінальне покарання».

Поділитися в соціальних мережах