Охоронець обікрав свого колегу

До чергової частини Недригайлівської поліції звернувся за допомогою 25-річний житель сусідньої з Сумщиною області. Молодий чоловік розповів: останнім часом він працює охоронцем в смт. Терни, Недригайлівського району та проживає разом із двома іншими охоронцями в житловому вагончику. Одного разу, повернувшись з чергової зміни, він не знайшов на місці кількох своїх речей та банківської картки. Підозра у викраденні майна підтвердилась, коли з його банківського рахунку невідома особа зняла 3600 гривень.

Працівники Недригайлівського відділення поліції внесли цю інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 185 (Крадіжка) ККУ та розпочали слідство. Після ряду оперативно-профілактичних заходів, проведених в рамках розпочатого кримінального провадження, поліцейські встановили, що до зникнення речей заявника, а згодом – і до викрадення грошей з його банківського рахунку, «доклав руку» 21-річного житель Кіровоградської області. Юнак працював охоронцем на тому ж підприємстві, що й заявник, та проживав разом із ним в одній кімнаті житлового вагончика.

«Тепер «підприємливому» хлопцю доведеться не лише повернути все викрадене потерпілому, а й постати перед Законом, – коментує ситуацію начальник Недригайлівського відділення поліції Володимир Зубенка. – адже у відповідності з чинним законодавством за вчинення крадіжки підозрювану загрожує загрожувати кримінальне покарання від сплати чималого штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3-х років».

Тож подальшу долю молодого чоловіка вирішить суд.

Поділитися в соціальних мережах