“Охтирканафтогаз” не дасть газу “Сумигазу”

НГВУ «Охтирканафтогаз» не зможе подавати газ на розподільчі мережі ОАО «Сумигаз» із ГРС Південна Панасівка з 9 червня і з ГРС Артюхівка з 27 червня цього року у випадку, якщо не буде продовжено термін дії спеціальних дозволів, виданих «Укрнафті» на користування нафто-газоносними надрами. Про це говориться у листі компанії до керівництва Сумської області. Як відзначається у листі, в 2017 році закінчується термін дії дозволів на Рибальському, Козіївському, Качанівському, Артюховському, Південно-Панасівському, Коржівському, Анастасіївському та Липоводолинському родовищах.

«Укрнафта» відзначає, що подала у Державну службу геології і надр України всі матеріали, необхідні для продовження дії дозволів на вказаних родовищах. Але питання й досі залишається невирішеним.

За словами експертів, через припинення видобутку люди можуть втратити роботу. За даними, це призведе до втрати майже 1500 робочих місць, а також несплату одного мільярда гривень до бюджетів. На Сумщині за цілий рік компанія видобуває на родовищах майже 254 тис. тонн нафти, 14 тис. тонн конденсату, 83 млн кубометрів газу і 123 млн кубометрів нафтового газу.

Крім цієї інформації, прес-служба повідомляє, що загальні збори акціонерів «Укрнафти» затвердили новий склад спостережної ради компанії. Із його складу виключені Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман та Ігор Палиця.

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах