Олександр Стрельченко подарував кожному першокласнику Великописарівської ЗОШ шкільні набори

Цьогоріч свято Дня знань трохи зіпсувала погода. Втім, оптимісти говорять, що дощ – завжди на добро.

Не завадила негода провести урочистості з нагоди 1 вересня і у Великописарівській ЗОШ імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи. Свято пройшло у спортивній залі школи.

Серед гостей – депутат обласної ради, голова фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко. Він привітав школярів та педагогів з початком нового навчального року, подякував місцевій владі за те, що спільними зусиллями капітально відремонтовано актову залу. У ній, серед іншого, встановлено пластикові вікна та постелений новий лінолеум. На ці цілі з обласного бюджету, завдяки Олександру Стрельченку було минулого року виділено майже 150 тисяч грн. Така ж сума надійшла з місцевого бюджету. На ці гроші закуплені крісла до актової зали, які днями вже будуть встановлені.

«Дивлячись на ваші усміхнені обличчя, – звернувся до школярів опозиціонер, – розумієш, що найважливіше для нас усіх, це ви – діти. Саме про вас, в першу чергу ми, дорослі, повинні дбати і робити все від нас можливе для вашого комфорту. Тож як депутат, я не зупинятимуся і допомагатиму вашій школі у силу своїх можливостей».

Користуючись нагодою, Олександр Стрельченко звернувся до першачків: «Попереду вас чекає велике і цікаве життя під назвою «школа». Слухайте своїх вчителів, знаходьте друзів, пізнавайте цікавий світ». Випускникам обранець побажав, щоб цей, останній шкільний рік в їх житті, був насиченим, цікавим і незабутнім.

«З повагою ставтеся до вчителів, батьків, підтягуйте свої знання, щоб відмінно здати ЗНО і вступити в найкращі вузи країни», – наголосив депутат від Опозиційного блоку.

Усім 42 цьогорічним першокласникам Великописарівської ЗОШ головний опозиціонер області вручив набори зі шкільним приладдям.

viber-image5

viber-image6

viber-image2

 

Поділитися в соціальних мережах