Олександр Стрельченко просить губернатора не вводити повне обмеження руху на ділянці шляху Боромля-Тростянець

З 1 серпня 2017 року, внаслідок проведення поточного ремонту ділянки Боромля-Тростянець автомобільної дороги державного значення Суми-Полтава, буде введено повне обмеження руху транспортних засобів на цьому відрізку шляху. Відповідне рішення прийнято відділом Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області.

Як стало відомо, об’їзд буде здійснюватись через автомобільні дороги державного значення з м. Тростянець до м. Лебедин по автодорозі Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенівка, а з м. Лебедин до м. Суми по автодорозі Суми-Лебедин відповідно до запропонованих тимчасових схем об’їзду.

Жителі Боромлі та розташованих поблизу сіл стурбовані такою ситуацією і звернулися за допомогою до депутата, голови фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександра Стрельченка.

«Для мешканців села Боромля це призведе до великої незручності, – говорить Олександр Стрельченко. – Адже щоб дістатися до районного центру в м. Тростянець – вчасно до місця роботи і назад – необхідно буде долати значну відстань (протяжність об’їзду складає до 40 км). Беручи до уваги ще і той факт, що стан автомобільних доріг в місцях об’їзду є незадовільним, окрім подолання значної відстані до місця роботи, виникає ще і затримка в часі через повільний рух пасажирських автобусів».

Враховуючи ситуацію і прохання жителів Боромлі Олександр Стрельченко звернувся до голови ОДА Миколи Клочка. У зверненні він просить не застосовувати обмеження руху автомобільною дорогою державного значення Суми-Полтава через проведення поточного ремонту ділянки Боромля-Тростянець для внутрішньообласних автобусних маршрутів, затверджених в установленому законом порядку Сумською обласною державною адміністрацією, надавши документ дозвільного характеру для проїзду цією частиною дороги.

 

Поділитися в соціальних мережах