Опалювальний сезон у Сумах стартує 10 жовтня

За даними Інформаційного порталу Сумської міської ради, зважаючи на інформацію синоптиків та температурний режим, що склався у закладах освіти та охорони здоров’я, комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила почати опалювальний сезон в обласному центрі завчасно.+

Вихідними теплоносій уже подається до міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії та стаціонару міської дитячої клінічної лікарня Святої Зінаїди. Із понеділка, 10 жовтня, опалення ввімкнуть у школах і решті лікувально-профілактичних закладах, а через день – у вівторок 11 жовтня – по всьому місту.

Як повідомив начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов, у ніч із суботи на неділю очікується погіршення погодних умов. У неділю йтиме дощ, місцями сильний. До вівторка, 11 жовтня, опади припиняться, але з середи, у зв’язку із вторгненням холодних повітряних мас із півночі, температура повітря знизиться. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть від 0Со до -3Со. І вже 12, 13 та 14 жовтня середньодобова температура повітря становитиме 4С0  тепла, 15 жовтня – 5С0.

Поділитися в соціальних мережах