Озброєний син будівельного магната Федорченка вчинив бійку через ДТП

Учора в Сумах сталася скандальна ДТП: її спричинив син відомого будівельника Віктора Федорченка (власника будівельної компанії “БК “Федочернко”)  і своєю неадекватною поведінкою поставив усіх на вуха. Винуватець аварії, їдучи на елітному батьківському позашляховику “Мерседес Гелінтваген” вартістю в кілька мільйонів гривень, зі слів активіста Сергія Супруна, затіяв бійку із представниками постраждалої сторони –  робітниками “Сумиобленерго”, погрожуючи їм зброєю.

“Сьогодні в Сумах, син відомого будівельника Федорченко, не розминувшись на батьковому “Мерседес гелендваген” з “газеллю” “Обленерго”, вчинив бійку, погрожуючи зброєю працівникам. Чекаємо як швидко ” бабло переможе зло”, та хто врешті решт буде виинним”, – повідомляє Сергій Супрун у Фейсбуці.

У коментарях сумчани пишуть, що Федорченко молодший вже не раз потрапляв у подібні ситуації на дорозі, але йому завжди вдавалося вийти сухими із води, напевно, завдячуючи батьковим грошам і зв’язкам.

snymok-ekrana-2017-09-04-v-18-37-12

Нагадаємо, нещодавно члени ГО “Східний корпус” підняли питання прозорості використання коштів міського бюджету під час реконструкції стадіону “Авангард”.

Поділитися в соціальних мережах