Партія «Відродження» провела форум для представників регіональних осередків

22 листопада у Києві відбувся форум для представників регіональних осередків партії «Відродження». Мета заходу – обговорити та випрацювати стратегію партійної розбудови.

Як зазначив під час вступного слова співголова депутатської групи «Партія «Відродження», лідер партії Віктор Бондар, політсила показала високі результати на виборах до ОТГ 29 жовтня. Тому сьогодні надзвичайно важливо продовжувати співпрацю і вдосконалювати роботу в регіонах.

«Від виборів до виборів наш результат поліпшується. Якщо порівняти результати виборів до ОТГ, то під час перших виборів лише 12% наших висуванців стали депутатами, на других виборах у нас уже було 17%, а сьогодні з-поміж 208 кандидатів, яких ми висунули по Україні, 58 отримали депутатський мандат. Це практично 25%. Це дуже потужний результат! Такого результату сьогодні, напевно, не має більшість партій в Україні. І ми пишаємося таким успіхом», – наголосив голова партії «Відродження».

За словами Віктора Бондаря, попри те, що сьогодні непросто висуватися від опозиційної партії, якою є «Відродження», кількість депутатів від політичної сили зростає.

«Це свідчить про те, що люди свідомо йшли від нашої політсили, свідомо підтримують наше бачення, політику. Тому я хочу подякувати тим, хто проголосував за наших кандидатів, бо це справді якісно абсолютно інші люди. Це люди, які створюють робочі місця, працюють над залученням інвестицій в Україну, будують підприємства. Наші кандидати є людьми справи», – підкреслив Віктор Бондар.

Поділитися в соціальних мережах