Патрульні оштрафували посадовців за погані дороги

У період із 4 жовтня по 4 листопада відділ безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в м. Суми спільно з комунальними та дорожніми організаціями, а також представниками Служби автомобільних доріг провів осіннє комісійне обстеження вуличної мережі та залізничних переїздів Сумської області.

Так, за результатами обстеження працівниками відділу БДР направлено 40 приписів до відповідальних осіб задля усунення недоліків виявлених під час обстеження та 23 інформації з пропозиціями щодо покращення організації дорожнього руху до органів місцевого самоврядування.

Окрім того, самі інспектори склали 33 адмінматеріалів на посадових осіб за порушення ч.1, 3, 4 ст. 140 (порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт) КУпАП.

Під час обстеження охоронці порядку перевірили низку підрозділів щодо готовності до роботи в зимовий період та до можливого введення обмежень або закриття руху на вулицях під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов під час зимового періоду 2017–2018 років.

Поділитися в соціальних мережах