Патрульні влаштували погоню за непокірним мотоциклістом

24 травня, близько 3-ї години ночі, патрульні помітили мотоцикл марки JAWA, що рухався на вулиці Тополянській. Водій у мотошоломі проігнорував дорожній знак 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено». Помітивши поліцейський автомобіль, порушник збільшив швидкість і почав втікати попри вимогу зупинитися.

Інформація щодо мотоцикліста-втікача була передана іншим екіпажам патрульних та завдяки їх злагодженим діям через декілька хвилин транспортний засіб був зупинений ближче до виїзду із міста.

З’ясувалося, що 23-річний сумчанин позбавлений водійського посвідчення за керування напідпитку, адже у лютому цього року на нього складали адмінматеріали за частиною 1 статті 130 (керування у стані сп’яніння) КУпАП. І цього разу хлопець виглядав нетверезим, але від проходження освідування відмовився у присутності свідків.

Під час проведення поверхневої перевірки у водія патрульні виявили поліетиленовий пакет із порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

За вчинення низки правопорушень патрульні склали на даного громадянина чималу кількість адміністративних матеріалів: постанови за статтею 123 (порушення правил руху через залізничний переїзд), за частиною 3 статті 126 (керування особою, позбавленою права керування) та протоколи за частиною 2 статті 130 (повторне протягом року керування у стані сп’яніння), за статтею 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах