Патрульні завадили жінці стрибнути з мосту (відео)

Подія трапилася 11 листопада, вранці, близько 5:30 на проспекті Шевченка. Рухаючись через міст у напрямку вулиці Набережна річки Стрілка, інспектори помітили жінку, яка спочатку трималася за огорожу, а потім почала несподівано перелазити її. Патрульні зупинилися одразу за перехрестям, де вже стояв водій таксі, який телефонував на 102, адже також побачив недобрі наміри жінки. Охоронці порядку одразу побігли до неї.

«В цю мить час, принаймні для мене, зупинився. Я вже бачив, як вона майже повністю перелізла паркан, у цей час на вулиці був невеликий дощ, тож будь-який рух міг призвести до падіння. На щастя, мене вона не побачила, тож коли я наблизився до неї, вирішив не гаяти часу — схопив її за одяг та почав тягнути назад», — розповідає інспектор 4-ї роти Управління патрульної поліції в місті Суми Олександр Семижонов.

33-річна жінка поводилась агресивно та мала ознаки алкогольного сп’яніння. Спілкуватися з чоловіками-патрульними вона категорично відмовлялася, тож поліцейська Любов Максименко, яка була в екіпажі з Олександром, надала їй кваліфіковану психологічну допомогу, після чого жінка заспокоїлась. Як з’ясувалось, напередодні сумчанка посварилася з чоловіком та подругами, а після вживання алкоголю вирішила звести рахунок із життям.

Патрульні викликали на місце бригаду психіатричної допомоги.

Поділитися в соціальних мережах