Пенсіонер не тільки обікрав приятельку, а ще і об’їв

До Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернулась 70-річна жителька райцентру. Пенсіонерка пояснила, що вдень, поки вона ходила у справах у місто, її будинок обікрали. Невідомі зловмисники поцупили не тільки цінні речі, а й продукти харчування.

Під час перевірки працівники кримінальної поліції встановили свідків, котрі того дня бачили місцевого чоловіка, що йшов від будинку потерпілої з якимись речами. Поліцейські припустили, що саме він може бути злодієм. Інформацію оперативним шляхом перевірили, в результаті підозри розшуковці підтвердились – зловмисником і справді виявився 63-річний знайомий заявниці. 

Як з’ясувалось, в той день роменчанин прийшов у гості до літньої жінки, і виявив, що господарки немає вдома. Не довго думаючи, вирішив «похазяйнувати» за її відсутності. Застосувавши силу, відчинив вхідні двері й зайшов до будинку. Його здобиччю стали мобільний телефон, гаманець з двома тисячами гривень та «прихоплені» при поверненні продукти харчування. 

Поцуплені телефон та порожній гаманець оперативники знайшли та вилучили у чоловіка вдома. А під час огляду домогосподарства виявили ще й пластикові пляшки з рідиною, зовні схожою на рештки від приготування опію, всього близько 500мл даної речовини. 

Як пояснив сам господар, на крадіжку наважився через брак грошей. Щодо ПЕТ-пляшок з залишками наркотичного розчину, то, за його словами, він випадково знайшов їх на вулиці та приніс додому – «щоб було», хоча сам наркотики не вживає. 

Наразі за даним фактам слідчі відкрили два кримінальні провадження: за крадіжку – у відповідності з ч.3 ст. 185 КК України, та за зберігання наркотиків – у відповідності ч. 1 ст. 309 цього ж Кодексу. За скоєне пенсіонеру може загрожувати до шести років ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах