Пенсіонер “обламав” шахрая

Правоохоронцям Роменського відділу поліції про спробу шахрайських дій розповів 64-річний житель міста.

За його словами, на мобільний зателефонував чоловік, який назвався слідчим та повідомив, що його сину загрожує кримінальна відповідальність. Незнайомець одразу запевнив, що це питання можливо «вирішити», якщо той терміново перерахує на його рахунок 8 тисяч гривень.

На щастя, чоловік не розгубився та згадав про застереження поліцейських, які постійно розповідають про подібні шахрайські схеми. Тож відразу поклав слухавку і зателефонував сину, який повідомив, що він дома, після чого зв’язався зі справжніми поліцейськими, яким розповів, що з ним трапилось.

Так, завдяки своїй обізнаності та обережності роменчанин зміг вберегти себе від втрати власних заощаджень. «А тому, – говорить Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції, – ми вкотре звертаємось до жителів нашого району та міста, з проханням проявляти пильність при спілкуванні з незнайомцями по телефону…. У жодному разі нікому не віддавайте своїх грошей, не розповідайте про себе та не надавайте своїх персональних даних чи інформації по банківській картці. Будьте певні, то телефонують шахраї».

Поділитися в соціальних мережах