Пенсіонер подарував незнайомцю плазмовий телевізор

Удень на пульт «102» зателефонувала 59-річна жителька Конотопа. Жінка повідомила, що її чоловіка ошукав шахрай.

Коли на стаціонарний телефон надійшов дзвінок, слухавку підняв 68-річний господар будинку: він почув начебто голос сина, який прохав про допомогу. Пенсіонер навіть не встиг оговтатися, як уже інший чоловік узяв слухавку  та назвався працівником поліції. Останній повідомив, що його сину загрожує в’язниця. Питання запропонував вирішити негайно за гроші. А коли за кілька хвилин у двері квартири подзвонив так званий кур’єр та запитав, яку суму він готовий заплатити, пенсіонер, не маючий заощаджень, запропонував незнайомцю взяти плазмовий телевізор і комп’ютер, на що той охоче погодився.

Зрозумів чоловік, що став жертвою шахраїв лише після того, як разом із дружиною зателефонували синові, який мешкає за кордоном, після чого одразу звернулися до поліції.

За даним фактом слідчі Конотопського відділу відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням, не впадати у паніку при отриманні подібної інформації. Не погоджуватись на умови пройдисвітів, які пропонують «вирішити кримінальні питання» за гроші. Пам’ятайте, що такі дзвінки надходять лише від аферистів.

Поділитися в соціальних мережах