Пенсіонер потрапив під кримінал за пристрасть до наркотиків

Протягом доби працівники поліції виявили трьох чоловіків у зберіганні марихуани.

21-річного жителя Сумського району викрили працівники кримінальної поліції, які, помітивши молодика, що дивно поводився, вирішили підійти та поспілкуватись. Чоловік за всіма зовнішніми ознаками перебував у стані наркотичного сп’яніння, а коли правоохоронці попросили показати його вміст сумки, в одному з відділень знаходився згорток із марихуаною, а в іншому – і саморобний пристрій для її вживання.

Ще двох підозрюваних працівники поліції викрили в Роменському та Конотопському районах під час санкціонованих обшуків. У 65-річного роменчанина, який неодноразово потрапляв в поле зору поліції за злочини, пов’язані з наркотиками, правоохоронці знайшли сірникову коробку з марихуаною, яку той ретельно ховав у своєму домі. У 20-річного конотопчанина вилучили пакет із висушеними коноплями. Поліцейські не виключають, що останній міг реалізовувати наркотики, тому зараз, в рамках відкритого кримінального провадження, перевіряють ці версію.

Все вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження, а у відношенні поціновувачів наркотиків відкрили відповідні кримінальні провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Поділитися в соціальних мережах