Пенсіонерів обдурили на 13 тисяч

За останню добу жертвами «банківських» шахраїв стали двоє 62-річних жителів Бурині та Глухова, які втратили майже 13 тисяч гривень.

Так, із повідомленням про шахрайство на лінію «102» звернулася 62-річна жителька Бурині. Вона розповіла, що чоловік, який зателефонував їй на мобільний та назвався працівником банку, повідомив, що картка жінки заблокована. Зловмисник зазначив: аби поновити її дію, йому потрібна інформація по картці. А випитавши номер та пін-код, з рахунку зникли 2 700 гривень.

Із подібною заявою до працівників Глухівського відділу поліції звернувся і 62-річний місцевий житель. Чоловік також після розмови з так званим працівником банку лишився 9 706 гривень.

У поліції за двома фактами відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та роблять все можливе, аби розшукати зловмисників. Правоохоронці звертаються до громадян з проханням бути менш довірливими з телефонними співрозмовниками та в жодному разі не розголошувати секретної інформації. “Пам’ятайте: справжні банківські працівники не випитують конфіденційних даних і жодних банківських операцій по телефону не проводять. Так діють лише шахраї”, – нагадують у поліції.

Поділитися в соціальних мережах