Пенсіонерка втратила 4 тисячі, оформляючи кредит

До поліції із заявою про шахрайство звернувся 39-річний житель Білопілля. Чоловік розповів, що, намагаючись придбати велосипед, вирішив скористатись оголошеннями в Інтернеті. А коли натрапив на цікаву пропозицію, зв’язався з продавцем та домовився про спосіб оплати. Перерахувавши чоловікові 1785 гривень, помітив видалення оголошення, а продавець перестав виходити на зв’язок.

Іншою жертвою зловмисників стала 61-річна жителька Глухова. Жінка повірила телефонному співрозмовнику, який назвався банкіром, та під приводом оформлення кредиту, втратила власні 3 856 гривень. Незнайомець випитав усю секретну інформацію, яку в жодному разі не можна розголошувати, після чого їй прийшло смс-повідомлення про зняття всіх грошей із рахунку.

За всіма фактами в поліції вже відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці продовжують звертатися до громадян з проханням бути пильними та уважними під час розмов по телефону з незнайомцями. Не довіряти, ким би вони не назвались. Та не перераховувати гроші при спробі придбання товару по Інтернету. За покупку краще сплачувати після отримання посилки. А якщо вже сталося так, що вас ошукали, не зволікайте й одразу за допомогою звертайтеся до працівників поліції, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах