Пенсіонерку пограбували під приводом перевірки газового лічильника

Вдень у двері квартири 80-річної пенсіонерки, що проживає по вулиці Ковпака в Сумах, подзвонили дві жінки, років 30-ти – 35-ти. Коли бабуся їм відчинила, візитери назвалися працівниками газового господарства. Одна з них зайшла на кухню, інша ж залишилися стояти на порозі квартири.

Зловмисниця, зробивши вигляд, що перевіряє газове обладнання та лічильник, щось собі занотувала, а потім, нібито ненавмисно, повідомила літній жінці, що в країні проводиться обмін старих гривневих банкнот великого номіналу на нові. Та забідкалась, і, у присутності «контролерки», полізла до схованки з грошима.

Так, дізнавшись, де знаходяться заощадження бабусі, одна з жінок продовжувала й далі розмовляти з пенсіонеркою, а інша, тихенько пройшовши від вхідних дверей до схованки, викрала грошові кошти в сумі 1300 гривень. Зробивши свою справу злодійки пішли геть, а старенька, виявивши крадіжку останніх заощаджень, викликала поліцію.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисниць.

 

Поділитися в соціальних мережах