Перший шлюб за добу в Сумах зареєструє іспанка

Ірина та Владислав стали першими в Сумах закоханими, які подали документи на реєстрацію шлюбу за 24 години. Уже найближчим часом в урочистій атмосфері пара стане законними чоловіком та дружиною.

Молодята – однолітки, їм по 19. Познайомилися вони більше 2 років тому. Ірина – громадянка Іспанії, але з українським корінням. Туди, разом із батьками на постійне місце проживання вона переїхала у 5 років. Там зустріла свого коханого Владислава, який має українське громадянство. Одружитися вирішили в Україні, адже тут проживають усі родичі.

“В Україні – наше коріння та наша Батьківщина, тому побратися вирішили саме тут. За законом перебувати на території держави маю лише 3 місяці, а тому «Шлюб за добу» – ідеальний варіант. Спочатку хотіли одружитися в столиці, але потім дізналися, що це можна зробити і в Сумах”, – говорить наречена.

Розпишусь молодят в урочистій атмосфері. Як саме буде проходити церемонія – поки визначаються. Сумський обласний науково-методичний центр культури та мистецтва, який реалізує проект «Шлюб за добу», пропонує всім молодятам декілька варіантів церемонії: починаючи від стандартної – і до стародавньої церемонії, як це робилося у 17-18 столітті в Україні.

Зараз документи Ірини та Владислава, відповідно до закону, перевіряються. І вже найближчим часом їх розпишуть.

До слова: загалом сумчанам для того, щоб вступити до шлюбу за 24 години потрібно: прийти у Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв (вул. Петропавлівська, буд. 49, м. Суми, контактний телефон (0542) 66 19 42) та подати заяву; визначити зручний час; укласти договір про організацію проведення державної реєстрації шлюбу; прийти в день реєстрації.

У Сумах для учасників АТО вартість послуги складає 0,85 копійок. А вартість послуг на організацію обряду, держмито та послуги державних реєстраторів – 1 855,01 грн.

Проект “Шлюб за добу” вже реалізується у Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Реєстрацією за 24 години скористалися близько 4 тисяч пар.

img-0151

img-0165

img-0153

img-0152

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах