Під час пожежі непритомного чоловіка мотузкою діставали із погреба

30 липня о 03:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні на вул. Багметівській у с. Кашпурах Роменського району. Про надзвичайну подію повідомив сусід, який почув тріск даху будівлі. На місце події було направлено місцеві пожежні команди сіл Кашпури та Бобрик, а з районного центру – відділення чергового караулу 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Через пізнє виявлення пожежі на момент прибуття вогнеборців полум’я охопило літню кухню, одну з господарчих споруд і покрівлю житлового будинку. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташовану ще одну господарчу будівлю. Гасіння ускладнювало високе горюче навантаження помешкання, оскільки на його горищі знаходився очерет. Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелося дозаправляти від водонапірної башти, що розташовувалася на відстані 1,5 км від осередку горіння.

Під час проведення розвідки вогнеборці виявили у погребі під будинком непритомного господаря 1972 р. н. За допомогою рятувальної мотузки чоловіка підняли на поверхню та винесли на свіже повітря. Один із рятувальників здійснив врятованому непрямий масаж серця, після чого громадянин прийшов до тями. Його було передано працівникам екстреної медичної допомоги, які госпіталізували травмованого до Роменської центральної районної лікарні.

О 03:52 пожежу локалізували та не допустили її подальшого розповсюдження, о 06:15 – ліквідували.

Внаслідок пожежі знищено господарчу споруду, літню кухню, покрівлю будинку на площі 40 кв. м. Пошкоджено стіни житлового будинку на площі 20 кв. м, перекриття на площі 20 кв. м.

За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем господаря.

2

4

5

6

Поділитися в соціальних мережах