Під Сумами розпочнуть ремонт мосту, що розпадається на шматки

Ремонтні роботи мосту на автодорозі “Велика Чернеччина – Битиця” будуть проводитись з 1 липня 2017 року, завершити їх планують у вересні місяці цього ж року. Про це повідомив перший заступник голови Сумської районної державної адміністрації Едуард Кучменко.

За його словами, на мосту через річку Псел на автодорозі Токарі-Велика Чернеччина – Битиця буде перекритий рух для транспорту. Об’їзд буде здійснюватись через автодорогу Стецьківка –  Кияниця – Битиця.

«Перейти міст можливо буде лише пішки. Увесь громадський транспорт буде працювати за графіком. Завдячуючи співпраці з перевізником, який обслуговує пасажирів на території Битицької сільської ради, буде курсувати додаткове маршрутне таксі. Маршрутка з міста Суми буде підвозити людей до мосту, вони будуть переходити його пішки, де на них буде вже чекати та сама додаткова машина, яка і буде доставляти їх до місця призначення. Така процедура буде здійснюватись і у зворотному напрямку Битиця – Суми», – зазначив посадовець.

19622625_264682587341725_547093251_n

Щодо фінансового питання – кошти збиратимуть «із миру по нитці». Ціна питання – 1,5 млн гривень згідно з виготовленим проектом проведення ремонтних робіт. Ремонт буде здійснюватись за рахунок співфінансування: державний бюджет –районний бюджет – бюджет сільської ради.

Як розповів голова Битицької сільської ради Юрій Цаплієнко, міст будувався 50 років тому, і ремонтувався за своє «життя» лише один раз:

«Міст побудовано у 70-ті роки Сумським машинобудівним заводом ім.Фрунзе спільно із колгоспом ім.Калініна. Капітальний ремонт мосту останній раз проводився у 80-х роках, У 2011 році цей міст передали на баланс сільської ради. Згідно з проектом Київського державного інституту, починаючи з 2011 до 2020 року включно, повинен проводитись поточний ремонт цього об’єкту, але до 2017 року жодних ремонтних робіт проведено не було.  У результаті чого міст знаходиться у занедбаному, аварійному стані та становить загрозу життю людей, які їздять по цьому мосту на автомобілях, автобусах, тощо”

Допомогу та підтримку в ремонтних роботах, забезпеченні необхідною технікою та матеріалами обіцяє Державне підприємство Сумське лісове господарство», Сумський райавтодор та СНВО, у якого на території Битицької сільської ради знаходиться база відпочинку, повідомив сільський голова..

Поділитися в соціальних мережах