Під Сумами сталася кривава бійка

У селі Кіндратівка Сумського району родинна сварка переросла у криваву бійку.

Краплі крові на вікнах, стінах, ліжку та підлозі – так закінчився прихід сина в гості 44-річного Віктора до батьків. Сварка, розповідає його мати Олександра Удовенко, почалася з того, що син почав нарікати на погане дитинство. “Він почав нас ображати словами з батьком. А далі ми почали іти до виходу, щоб прорватися надвір, а син мене за горла, а батька за сорочку і почав бити між ноги. Я почала відривати його від батька, та було сили замало. Побігла кликати сусідів”, – говорить жінка.

Далі син почав гамселити 80-річного старого палицею. Коли закривавлений батько втратив свідомість, кривдник покинув будинок. На крик жінки почали збігатися сусіди та селищний голова, пише spec-kor.com.ua.

00908.mts snapshot 00.17 2017.09.26 12.47.43

“Я вже не пригадую, скільки разів, але більше десяти це точно. До мене постійно вони прибігають і скаржаться, що син б’є їх. Я неодноразово виїжджав на місце. Робив усе, що в моїх силах. Думаю, поліція має якось відреагувати на це”, – прокоментував Микола Торяник, голова Хотінської громади.

00939.mts snapshot 00.00 2017.09.26 12.48.04

80-річний дідусь нині в лікарні без свідомості. Медики називають його стан як стабільно важкий. “У чоловіка забій головного мозку, крововилив у мозок, багато ран на голові, перелом носа”, – повідомив Олександр Дмитренко, завідувач відділення нейрохірургії Сумської обласної лікарні.

У поліції на чоловіка, який до напівсмерті забив батька, відкрили кримінальне провадження за легкі тілесні ушкодження. “У подальшому після надання висновків судмедексперта можлива перекваліфікація статті, слідство у даній справі триває”, – розповів Володимир Біденко, старший інспектор відділу комунікації Нацполіції у Сумській області.

Підозрюваного під варту не брали. Хоча на цьому наполягає його ж мати. Жінка боїться залишатися сама вдома. Говорить, син добереться й до неї.

00910.mts snapshot 00.00 2017.09.26 12.48.19

Поділитися в соціальних мережах