Підлітками, які ледь не засмажили цуценя на вогнищі, займеться поліція

Нещодавно в Глухові підлітки намагалися спалити цуценя на багатті, а учні молодших класів врятували тварину від рук нелюдів. Було вирішено заохотити дітей, які захистили собачку Крихітку, а також покарати тих, хто її намагався вбити. Підтримали цю ініціативу  МНС Глухова, товариство захисту тварин райцентру, приватний підприємець і волонтери. Провели церемонію нагородження в школі №4, де зібрали всіх дев’ятьох юних рятувальників.

Вихованці пришкільного табору, вишикувавшись в шеренгу по периметру шкільного двору, з цікавістю дивилися, що за почесні гості прибули до них. Член товариства захисту тварин Ніна Старченко емоційно і зворушливо розповіла про те, як їм потрібна підтримки братів наших менших. Почувши з її вуст історію про Крихітку, хлопці ледь стримували сльози: газету вони не читали і дізналися про це вперше … А коли Ніна Миколаївна назвала імена рятувальників собачки, дітвора почала бурхливо аплодувати. А хлопчаків більше зацікавив виступ співробітника МНС Максима Гончарова, який розповів їм про те, що в житті завжди є місце подвигу, потрібно тільки уважніше дивитися по сторонах і протягувати руку допомоги всім, хто цього потребує. Корисним стало і звернення до дітвори волонтера Ірини Юсупової-Кобзар, яка впевнена в тому, що справжній патріот повинен володіти такими якостями, як доброта і любов до всього живого.

Як наочний приклад вона представила ученицю школи №6, 14-річну Машу Крючік: дівчинка так любить тварин, що весь вільний від навчання час працює в притулку для бездомних кішок і собак. Купає їх, годує, грає з ними. А ще допомагає шукати для них господарів.

Юні рятувальники отримали грамоти «За небайдужість, людяність і турботу про життя чотириногих друзів» від начальника Глухівського райсектора управління Держслужби України з НС Дмитра Гончарова. Від Товариства захисту тварин і волонтерів діти отримали солодощі, а Ніна Старченко подарувала їм два волейбольних м’яча: один – хлопчикам, інший – дівчаткам. Дістався подарунок і Маші Крючік. Хоч у порятунку Крихти вона участі не брала, її волонтерська робота заслуговує на найвищу похвалу.

Щодо підлітків, які знущались над Крихіткою, то до них додому вирушила ціла делегація, щоб жорстко поговорити не тільки з хлопцями, але і з їх батьками. Вони планують також підняти питання про постановку підлітків на облік в дитячу кімнату поліції і корекції їх поведінки із залученням фахівців – психологів або навіть психіатрів. Тому як дії школярів ставлять під сумнів їх адекватність.

До слова, троє з малолітніх – старші брати дітей, які врятували собачку! Як могло статися, що в одній сім’ї ростуть такі різні діти?

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах