Підприємливій поштарці загрожує 5 років тюрми

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно листоноші одного з відділень УДППЗ «Укрпошта» у Білопільському районі. Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 191 (привласнення) та ч. 3 ст. 358 (підроблення) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена, будучи особою, якій ввірено майно УДППЗ «Укрпошта», починаючи з липня 2016 року отримала в касі грошові кошти, які призначались для виплати соціальної допомоги на придбання твердого палива мешканцям сіл району на суму близько 7 тис. грн та таємно привласнила їх, після цього самостійно поставила підписи у відомості на виплату соціальної допомоги для придбання твердого палива, таким чином підробивши офіційний документ, який видається підприємством з метою використання його підроблювачем.

Як повідомив прокурор Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури Григорій Білан, від дій підприємливої поштарки цього разу постраждало 3 особи. Слід зазначити, що обвинувачена вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, у яких потерпілими було аж 8 осіб, які не отримали пенсію.

Довідково: підприємливій поштарці, згідно санкцій інкримінованих статей, загрожує покарання до 5 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах