Підприємці Сум скаржаться на свавілля місцевих чиновників

Про свавілля місцевих чиновників і свавілля на ринку зовнішньої реклами у Сумах йдеться у статті «Рекламне питання в Сумах потребує змін!», опублікованої на сайті «Національна платформа малого та середнього бізнесу».

Сумські рекламісти вважають, якщо це не припинити, сумчани скоро не впізнають своє місто. Вони скаржаться, що не можуть узгодити з міською владою навіть терміни узгодження, не те щоб отримати дозвіл. Це стає проблемою не тільки операторів рекламного бізнесу, а й середнього і малого бізнесу в цілому, ведучи до погіршення умов ведення підприємницької діяльності.

«Органи місцевого самоврядування, користуючись неузгодженістю між законами, починають ускладнювати процедуру. Раніше узгодження тривало 2-3 місяці. Зараз я не можу спрогнозувати результат. Я вже гроші повернув замовникам. Пробитися через всі ці перепони нереально. Що це таке? Де ж логіка?  Відкривається магазин, а вивіска через два роки?! Це нормально?! – запитує керівник ТОВ «Рекламна група Регіон» Володимир Рудика.

Також рекламісти нарікають: до проблем, що назбиралися за два останні роки, додалося ще й двовладдя – зараз у Сумах два головних архітектора, два начальника і два склади департаменту містобудування і архітектури (нових призначили, а старі відновилися в судовому порядку). Тепер домогтися чогось абсолютно неможливо – недоступна процедура отримання дозволів, незрозумілі й правила їх видачі, розмиті розмежування між рекламою і засобами ідентифікації (вивіски, покажчики та ін.).

Повний текст статті – на platforma-msb.org/reklamne-pytannya-v-sumah-potrebuye-zmin/

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах