Підприємцю заборонили займатися верхолазними роботами через нещасний випадок у ЦГБ

Через порушення ФОП Савченко С.В. законодавства з охорони праці Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Сумській області до підприємства про застосування заходів реагування щодо заборони суб’єкту господарювання виконання верхолазних робіт та робіт на висоті.

Нагадаємо, що 27 травня 2017 року працівник ФОП Савченко С.В., покрівельник будівельний, при виконанні ремонту карнизу впав із даху головного корпусу Сумської міської лікарні №1. Життя чоловіка врятувати не вдалося.

Наразі триває спеціальне розслідування комісією Управління Держпраці у Сумській області обставин та причин настання нещасного випадку, які призвели до смерті працівника.

У рамках розслідування Управлінням проведено позапланову перевірку підприємства в частині дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки робіт, під час виконання яких стався нещасний випадок із смертельним наслідком.

У ході контрольного заходу фахівцями Держпраці виявлено ряд порушень з охорони праці, які становлять небезпеку та загрожують життю й здоров’ю працівників. Також слід зазначити, що ФОП Совченко С.В. не задекларовано виконання робіт на висоті, що є грубим порушенням законодавства. До речі на момент настання трагедії у підприємства взагалі були відсутні навчені й атестовані працівники, які пов’язані з виконанням робіт на висоті. Разом з цим суб’єкт господарювання не надав й підтверджуючі документи про проходження робітниками медичного огляду.

Поділитися в соціальних мережах