Піймали росіянина, який 17 років жив нелегалом

Прикордонники Сумщини в рамках проведення акції «Вільні від корупції» в черговий раз зафіксували спробу втягування персоналу в протиправну діяльність.

Так, учора, 2 лютого, у пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» росіянин пропонував прикордоннику хабар. Під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Київ-Москва» прикордонним нарядом було виявлено громадянина Росії, який перевищив термін перебування на території України майже на 17 років, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП.

Під час запрошення чоловіка до прикордонного підрозділу для складання відповідних документів, останній, з метою «вирішення питання» щодо безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 500 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Зараз прикордонники вжили всіх необхідних заходів для припинення правопорушення. За порушення встановленого терміну перебування в Україні громадянина Росії притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штраф у розмірі 850 гривень і компетентним правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, передбаченому ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України.

Правопорушника передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах