Піротехніки знешкодили 72 боєприпаси

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 63 надзвичайні події. На пожежах одна людина загинула. Вогнем знищено та пошкоджено 14 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 63 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. На пожежах врятовано матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн 350 тис. грн.

Піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкоджено 72 боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені на території області. Було знищено 70 артилерійських снарядів (152, 122, 100, 76 мм), мінометну міну калібру 82 мм, ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни, виявлені у Буринському, Шосткинському, Путивльському, Сумському, Лебединському, Краснопільському районах, місті Охтирка. Зокрема, 13-14 листопада піротехніки знешкодили 62 артснаряди, які напередодні знайшов мешканець с. Шкирманівка Шосткинського району у лісі на відстані 2,5 км від житлових будинків.

Як свідчить статистика, зі зниженням температурних показників на Сумщині почастішали пожежі, спричинені порушеннями правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Для попередження таких випадків неухильно дотримуйтесь простих вимог: стежте за станом печей та своєчасно очищайте їх від сажі, у жодному разі не розпалюйте їх легкозаймистими рідинами, не складайте поблизу горючі предмети та не залишайте печі, що топляться, без нагляду.

Поділитися в соціальних мережах