Піротехніки знищили 2 застарілих боєприпаси

Упродовж минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), знищені 1 артилерійський снаряд (122 мм), 1 мінометна міна (82 мм) виявлені у Глухівському та Тростянецькому районах.

Загалом з початку року на Сумщині зафіксовано вже 159 випадків виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують: натрапивши на предмет, схожий на боєприпас, у жодному разі не торкайтеся його, а тим більше, не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Не користуйтеся поблизу мобільним та радіо зв’язком. Про знахідку негайно повідомте місцеві органи влади або безпосередньо Службу порятунку за номером «101». Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Поділитися в соціальних мережах