Пішоходи на Роменській наражаються на небезпеку

Додатковий пішохідний перехід на вул. Роменській (біля зупинки громадського транспорту “Військова”) в електронній петиції просить облаштувати сумчанин Віталій Мельник.

“У зв’язку з проведеним ремонтом дорожнього покриття по вул. Роменська та зміщенням зупинки громадського транспорту “Військова” пропонується додати ще один пішохідний перехід на світлофорі, що буде знаходитися в напрямку центра міста та демонтувати дорожній знак на самому світлофорі “Зелена стрілка на білому фоні, яка розташована біля червоного сигналу світлофора” (дозволяє рух в напрямку стрілки при будь-якому сигналі світлофора), оскільки вже зараз майже усі переходять вул. Роменська до зупинки громадського транспорту “Військова” по стороні перетину, що не має пішохідного переходу, наражаючи себе та водіїв транспортних засобів, що виїзджають з прилеглої території або здійснюють поворот з вул. Роменської, на небезпеку”, – йдеться у петиції.

Віддати свій голос за новий пішохідний перехід можна тут.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах