Пішоходи, яких збило патрульне авто, потребують допомоги

Про це поширили інформацію друзі та рідні постраждалих у соцмережах.

Зокрема, в аварії постраждало подружжя Антона та Олени Друзь. Щодо стану чоловіка – головний лікар Сумської обласної лікарні Володимир Горох назвав його тяжким. Постраждалий із розривом печінки та струсом мозку знаходиться в реанімації. Він переніс операцію. Його дружина також знаходиться в обласній лікарні з політравмами. На подальше лікування та відновлення родина потребує коштів. Тому колеги та друзі просять небайдужих відгукнутися.

“УВАГА НЕБАЙДУЖИМ! В тій злочасній аваріі постраждало подружжя АНТОН ДРУЗЬ і ЛЄНА (Корнієнко) ДРУЗЬ, Антон на фото і відео у жовтій футболці і зелених шортах лежить на землі серед постраждалих. Їх маленький син дуже чекає на одужання мами і тата. Антон наш співробітник, молодий розумний хлопець знаходиться у важкому стані переніс складну операцію, він уже прийшов у свідомість, Лєна також складна. Вони в реанімації, кошти потрібні не малі. Батьків поки не пускають. Можемо лише молитись за їх одужання і зібрати на лікування. Приват картка мами Лєни 5168742707062240 Корнієнко Тетяна Миколаївна, Прошу Максимум Перепостів!!!”, – пише у Фейсбуці Julika Goncharova.

Коштів на лікування потребує і подружжя Альони та Дмитра Колесників, які також стали потерпілими в ДТП на Петропавлівській 19 серпня. Дмитро нині в стані середнього ступеня тяжкості знаходиться в ортопедо-травматологічному відділенні обласної лікарні.

“Сегодня в ДТП на Петропавловской пострадал наш друг Колесник Дима (позывной Колесо). В данный момент он находится в больнице, но в сознании и при памяти. Родился в рубашке, нет ни переломов, ни каких-то серьёзных травм. Ушиб головы, вывихи, царапины. А вот с Аленой проблема, на данный момент она без сознания и что с ней, пока не ясно.

Потрібна допомога. Карта ПриватБанк сестри Назарук Людмила Александровна 4731219103220251”, – пише Pavel Borisov.

Читайте також: З’явилося відео моменту страшної аварії на Петропавлівській

Поділитися в соціальних мережах