По місту розкидали цуценят (відео)

На минулому тижні невідома жінка «розкидала» по місту Шостці новонароджених цуценят. Про це інформує громадська організація «Чотири лапи».

Як ми повідомляли, трьох малюків підкинули журналістам у «Телеком-Сервіс». Про них подбали представники організації «Чотири лапи». У той же день захисникам тварин подзвонили з друкарні – туди теж підкинули цуценя. Це було вдень, а ввечері до них звернулися мешканці будинку по вул. Робочій. В одному з під’їздів люди виявили ще двох підкидьків. Потім ще один дзвінок – знову підкинули цуценят на вул. Робочій…

За інформацією громадських діячів, один із цуценят помер, 7 живі. «Поки дітки по різних сім’ях. Залишили тимчасово, щоб вижили», – повідомляє організація «Чотири лапи».

А ось прийомні мами:

pes-1

pes-3

Джерело: shostka.info

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах