Побачивши полісменів, чоловік прикинувся сплячим

Подія трапилася опівночі на території дачного кооперативу, що на вулиці Білопільський шлях. Прибувши на повідомлення про допомогу, інспекторів зустрів заявник, який повідомив, що на території кооперативу ймовірніше за все вчиняється крадіжка, адже він бачив там силует невідомого громадянина.

Інспектори пішли на територію кооперативу, де виявили громадянина, котрий одразу кинувся навтьоки.

Патрульні побігли за ним. Виявити його вдалося в кущах, де він лежачи переховувався від полісменів. Поліцейські скомандували йому підвестися, але чоловік почав вдавати, що спить. Зрозумівши, що патрульні не вірять в його історії, він усе ж підвівся. Поряд із місцем, де він заховався, інспектори виявили металеву фомку, за допомогою якої й були відкриті приміщення, а також викрадені з них алюмінієві бідони, розкладні стільці, металеві труби та інші предмети.

Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу. За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ.

23116774_551416875206989_914803164121023883_o

Поділитися в соціальних мережах