Полісмена піймали на хабарі

Під час спільних заходів працівниками Головного Управління нацполіції області, ДВБ НП України та обласної прокуратури в рамках відкритого кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Одержання хабара» під час отримання неправомірної вигоди був затриманий старший інспектор Глухівського відділу поліції.

Доведено, що поліцейський вимагав і отримав гроші в розмірі 4900 гривень від місцевого жителя за невжиття відповідних заходів реагування та неперешкоджання останньому в здійсненні діяльності, пов’язаної з перевезенням товарів іноземного виробництва та керуванням автотранспортом без водійського посвідчення відповідної категорії.

Наразі старшому інспектору Глухівського відділу поліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Керівництво ГУНП звертається до всіх мешканців області із проханням повідомляти про будь-які факти корупційної діяльності з боку правоохоронців із збереженням конфіденційності. Телефон довіри у Сумах: (0542) 770-300.

Поділитися в соціальних мережах