Полісменам подарували комп’ютери

З бюджету Сумського району було виділено понад півмільйона гривень на потреби полісменів райвідділу. Для них придбано 10 стаціонарних робочих станцій, де в комплект входять комп’ютерний системний блок, монітор, клавіатура, принтер, інше, а також 3 сучасні ноутбуки.

Окрім того, автомобілі груп реагування патрульної поліції району будуть оснащені 6 планшети. Також для безперебійного функціонування службових автомобілів новостворених груп реагування патрульної поліції придбано пальне.

За словами начальника Сумського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Віталія Дейниченка, стаціонарними станціями будуть забезпечені слідчі, оперативні працівники та дільничні офіцери поліції. Ноутбуки використовуватимуться слідчо-оперативними групами для роботи на місці скоєння пригод та подій.

Окрім того, за рахунок виділених коштів проведено ремонт 10 службових автомобілів, які на даний час технічно справні та експлуатуються. На перспективу вирішується також питання щодо придбання камер та комплектуючого обладнання до систем відеоспостереження, що будуть встановлені в Сумському районному відділі поліції, а також 11 камер відео-нагляду буде встановлено на території Сумського району.

Є напрацювання влади і щодо забезпечення житлом працівників поліції, поповнення автомобільного парку.

Поділитися в соціальних мережах