Полісмени 16 днів боротимуться з насильством у родинах

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства стосовно жінок, з 25 листопада по 10 грудня в країні проходиться акція «16 днів проти гендерного насильства», до якої долучились полісмени Недригайлівщини.

Основною метою проведення цих заходів є привернення уваги суспільства до різних форм насильства, від якого страждають жінки, діти, чоловіки, попередження злочинних проявів, які виникають у результаті протиправного розв’язання тривалих сімейних конфліктів між правопорушником і потерпілим, а також належного виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».

З початку 2017 року працівниками Недригайлівського ВП складено 62 адміністративних протоколів на «домашніх тиранів». За вчинення дрібного хуліганства, згідно зі ст. 173 КУпАП, до адміністративної відповідальності притягнено 64 особи. За появу у стані алкогольного сп’яніння та розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях до адміністративної відповідальності притягнуто 357 осіб (ст. 178 КУпАП).
Крім того, виявлено та задокументовано 3 факти невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків по вихованню дітей . На даних осіб складено протоколи за ст. 184 КУпАП. 

«Поліцейські наглядають за тими родинами, які хоча б раз потрапляли у поле їх зору як такі, де зафіксоване насильство в сім’ї, – говорить начальник Недригайлівського ВП ГУНП в Сумській області Володимир Зубенко, – і разом із соціальними службами й надалі приділятимуть увагу цим та подібним родинам, аби попередити подібні правопорушення».

Поділитися в соціальних мережах