Полісмени “придбали” саморобний кастет у школяра

До дільничних офіцерів поліції Роменського відділу надійшла інформація, що один із школярів шукає покупця на металевий кастет. Полісмени вирішили видати себе за покупців та поспілкуватись із підлітком.

Зустріч відбулась в одному з магазинів міста. Продавцем виявився 14-річний учень однієї з сільських шкіл району, який й справді мав при собі саморобний кастет. За свій товар хлопчина запросив 70 гривень.

В ході бесіди поліцейські вилучили у школяра заборонену річ та повідомили про факт спроби її продажу батьків неповнолітнього «бізнесмена». Він пояснив, що на кастет випадково натрапив, прогулюючись селом, і вирішив збути його, а на  виручені кошти придбати  солодощі.

Наразі вилучену «знахідку» правоохоронці направили на дослідження, а по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

pm613image002

«Невідомо, яких би наслідків призвела б спроба хлопчика продати холодну зброю, якби полісмени вчасно не зупинили його. – коментує Сергій Башкіров, заступник начальника Роменського відділу поліції. – Адже юний продавець міг натрапити на осіб з протиправними намірами і потерпіти від них сам. Я знову звертаюся до батьків з закликом по можливості повно контролювати поведінку дітей в побуті та під час дозвілля, й підтримувати з ними довірчі стосунки та застерігати від необдуманих вчинків».

Поділитися в соціальних мережах