Полісмени закрили “Золоту підкову”

Ігровий зал букмекерської контори в Глухові був замаскований під пункт реалізації та проведення державних лотерей «Золота підкова» і знаходився в орендованому приміщенні у центрі міста.

На момент приїзду поліції в ньому перебували двоє захоплених грою відвідувачів. Усі автомати були підключені в одну мережу та функціонували. Клієнти робили ставки готівкою.

Після проведення слідчих дій правоохоронці вилучили 12 системних блоків, 12 флеш-накопичувачів, ноутбук, електронний апарат для видачі чеків, а також гроші в сумі 4750 гривен.

«Зараз поліцейські встановлюють особу власника ігрового залу, – коментує т. в. о. начальника Глухівського відділу поліції Сергій Буханістий. – Усе виявлене майно вже вилучене в якості речових доказів та направлене на експертне дослідження».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1. ст. 2032 КК України «Зайняття гральним бізнесом». Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах