Полісмени знищили посів коноплі

У ході відпрацювання Липоводолинського району до працівників поліції надійшла оперативна інформація про одного з місцевих жителів, який вживає наркотики. Це вирішили перевірити та навідались до 27-річного чоловіка додому із санкціонованим обшуком, за гаражами якого рясніли 13 кущів конопель. Коли оглянули подвір’я, під укриттям для колодязя виявили і пофасований канабіс, ретельно розкладений у згортки з фольги і два саморобних пристрої для його куріння. 

«І хоча власник наркотичних речовин запевняє, що йому нічого невідомо про знайдені наркотичні речовини та він уявлення не має, звідки все то взялось, кримінальної відповідальності йому не уникнути, – коментує Олександр Каливод, тимчасово виконуючий обв’язки начальника Липоводолинського відділення поліції. – Правоохоронці продовжують встановлювати канали надходження наркотичних речовин до чоловіка, а також коло його наркозалежних знайомих чи товаришів».

Посів конопель поліцейські знищили, а знайдені наркотичні речовини направили на експертне дослідження, за результатами чого і будуть прийняті відповідні рішення. Нині у відношенні чоловіка відкрили кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України за незаконний посів або незаконне вирощування конопель за ч. 1 ст. 310 та за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту за ч. 1 ст. 309, які передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах