Поліцейські оцінили нові суперкари

Охтирські правоохоронці використовують недавно отримані два новенькі автомобілі Mitsubishi Outlander 2017 року випуску та вже встигли оцінити їх переваги. Про особливості суперкару розповів начальник сектору моніторингу Охтирського ВП , майор Володимир Малікін:

– Автомобіль оснащений двома електродвигунами , які розташовані на різних осях. Якщо в дорозі закінчиться пальне, то рух авто не припиниться. На електромоторі можна проїхати близько 52 км без підзарядки, яка здійснюється від мережі 220 та 380 В. Розхід палива – лише 1,7 л на 100 км. Максимальна швидкість, яку може розвивати Mitsubishi Outlander, складає 170 км/год, на електродвигуні – 110 км/год.

Автомобіль оснащений планшетом, який підключений до Інтернет – мережі та має програмне забезпечення для доступу до єдиної поліцейської бази МВС. Його використання полегшує та пришвидшує на практиці облікування події, на яку виїхала група. Також планшет дає можливість оперативно перевірити персональні дані водія, інформацію про транспортні засоби та наявність посвідчення на право управління авто у відповідних реєстрах. До того ж, черговий поліцейський може надіслати повідомлення про порушника в електронному вигляді. А це значно пришвидшує час прибуття правоохоронців на місце події. До речі, кошти на планшет та програмне забезпечення були виділені з міського бюджету.

До комплектації авто також входить пристрій радіозв’язку, відеореєстратор, GPS – навігація, клімат контроль, а також необхідні прилади для огородження місця події та проведення відповідних замірів.

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах