Поліція оштрафувала продавчиню магазину

У Сумському районі триває операція «Літо-2017». Літні канікули в самому розпалі, і правоохоронці з метою попередження вчинення злочинів та правопорушень неповнолітніми і щодо них проводять ряд профілактичних та попереджувальних заходів.

Нещодавно співробітники сектору превенції Сумського районного відділу поліції проводили відпрацювання торгівельних закладів, розташованих на території Сумського району. Головною метою зазначених заходів стало попередження та виявлення правопорушень з боку неповнолітніх або відносно самих підлітків. Перебуваючи на території смт Степанівки, правоохоронці побачили поблизу одного з магазинів двох неповнолітніх місцевих хлопчаків, віком 16 та 15 років, зі слабоалкогольним напоєм в руках. Зупинившись, поліцейські з’ясували, що напій хлопці придбали у вільному доступі в найближчому магазині.

При встановленні обставин правопорушення було з’ясовано, що продавчиня місцевого магазину, достовірно знаючи про заборону продажу неповнолітнім напоїв, які містять у своєму складі алкоголь, здійснила продаж зазначених напоїв. Свої дії остання пояснила тим, що неповнолітні виглядали старше свого віку. Відносно неї був складений протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 156 КУпАП – Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Їй загрожує покарання у вигляді накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці Сумського району звертаються до батьків, вчителів тай й просто небайдужих громадян: звертайте увагу на дозвілля своїх дітей, не відмахуйтесь від їх проблем, якими б несуттєвими вони вам не здавалися. Під самою незначною дитячою скаргою чи обмовкою може приховуватися серйозна проблема, від якнайшвидшого вирішення якої залежить іноді сама доля дитини.

Поділитися в соціальних мережах