Поліція перейшла на спецрежим

На Сумщині у 261 населеному пункті пройдуть святкові великодні богослужіння, в яких приймуть участь більше 170 тисяч вірян. Найбільш чисельні заходи очікуються в обласному центрі.

«Ми маємо зробити все, аби свято Великодня на Сумщині відбулося у спокійній та мирній обстановці, без порушень громадського порядку чи загострення криміногенної ситуації, – наголосив під час наради начальник ГУНП області Микола Лушпієнко. – Тож наші працівники повинні швидко та ефективно реагувати на всі повідомлення про злочини чи правопорушення і попереджувати будь-які конфліктні ситуації».

Як доповів присутнім заступник начальника ГУНП області Володимир Бабич, вже розгорнуто роботу Оперативного штабу, куди увійшли представники галузевих служб поліції. Вони у щодобовому режимі будуть моніторити перебіг подій, аби вчасно відреагувати на будь-які зміни в ситуації, та надати за необхідності потрібну допомогу. В поліції діють телефони «гарячої лінії», за яким кожен з громадян може повідомити про будь-які протиправні дії: 050-551-47-68, 067-319-78-09.

«Відсьогодні особовий склад поліції області переведений на посилений варіант несення служби, – підкреслив Володимир Бабич. – На чергування у 261 населеному пункті, де відбудуться урочисті богослужіння, вийдуть більше 600 правоохоронців. Будуть працювати додаткові слідчо-оперативні групи, групи «швидкого реагування», групи документування та групи з числа кінологів та вибухотехніків. До правоохоронців долучиться близько 150 членів громадських формувань, а також передбачено резерв з числа військових Національної гвардії та прикордонників».

Крім того, на автошляхах області та на вулицях міст і селищ передбачене чергування додаткових патрульних нарядів, чиї маршрути максимально наближені до культових споруд, кладовищ, місць проведення масових заходів та народних гулянь. В обласному центрі також збільшена кількість піших патрулів.

pm180image005

Поділитися в соціальних мережах