Поліція “пов’язала” чоловіка з козою в мішку

До чергової частини Колевецького відділення поліції звернулася 69-річна жінка, яка просила допомогти розшукати зловмисника, який з її нежитлового будинку викрав ікони та алюмінієвий посуд. І хоча за її словами історичної цінності вони не мали, були цінні як родинна пам’ятка, що передається з покоління в покоління.

Правоохоронці виїхали за вказаною адресою і встановили, що зловмисник у будинок потрапив, пошкодивши вікно. А невдовзі вирахували й самого підозрюваного – 51-річного місцевого, який нещодавно повернувся з місць позбавлення волі за скоєння майнових злочинів.

«Поліцейські звернули увагу на добре знайомого чоловіка, який, побачивши правоохоронців на одній із вулиць міста, змінив напрямок руху, – говорить Олег Переход, начальник Кролевецького відділення поліції. – Коли ж його наздогнали та попросили показати мішок, в якому знаходилась коза, зловмисник зізнався, що він щойно її вкрав із подвір’я місцевої бабусі. А під час бесіди додав, що причетний і до викрадення ікон з будинку ще однієї пенсіонерки».

Сьогодні працівники поліції вже повернули викрадене їх власницям, а у відношенні підозрюваного відкрили чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, покаранням за що може стати шестирічне ув’язнення, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах