Поліція розкрила ряд кредитних афер

Двох охтирчанок, які займалися незаконними кредитними аферами, викрили працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю. Як з‘ясували правоохоронці, 43-річна директорка банківської спілки та її 50-річна подруга-підприємець організували злочинну схему конвертації незаконно отриманих кредитних коштів. У результаті таких оборудок постраждали 39 жителів Охтирки. За два роки незаконної діяльності підприємливі жінки оформили 48 кредитних договорів на місцевих жителів без їх відома, втягнувши людей у борги на загальну суму в 232 822 гривні.

Під час слідства полісмени встановили, що суми боргових зобов’язань сягали від 9 до 60 тисяч гривень, які вкладались у бізнес однієї з підозрюваних. І хоча спочатку вона справно сплачувала кредити, про які ніхто не знав, врешті-решт, коли справи в бізнесі почали занепадати, підприємниця припинила кредитні виплати, завдавши чималі збитки потерпілим.

Наразі обом підозрюваним уже оголосили підозру одразу за декількома статтями Кримінального кодексу України – ст. 366 (службове підроблення), ст. 222 (шахрайство з фінансовими ресурсами), ст. 358 (підроблення документів) та за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), кримінальні провадженні направлені на розгляд суду. Жінкам загрожує ув’язнення строком до шести років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах