Поліція розшукує “збирачів склотари”, які залишили пенсіонера без копійки

Двоє невідомих чоловіків, обманним шляхом проникли в домоволодіння жителя села Вільшана Недригайлівського району, задурили різними розмовами йому голову та викрали з будинку всі заощадження.

Вдень біля двору 72-річного жителя села Вільшана зупинився автомобіль ВАЗ-21099, сірого кольору, з якого вийшли двоє смаглявих чоловіків, з числа тих, хто об’їжджаючи населені пункти скуповує у громадян метал, склотару, пір’я, та старі непрацюючі побутові прилади і акумулятори. 

Завівши розмову з пенсіонером, візитери з’ясували, що у чоловіка вдома є непотрібна йому склотара, якої б він хотів позбутися, та разом з ним зайшли на подвір’я. Поки старенький був зайнятий пошуком склотари і розмовами з одним з незнайомців, його спільник, встиг непомітно прослизнути в будинок, та понишпорити в ньому. А коли скупники склотари забралися геть, чоловік зайшов до будинку, і помітив, що з шухлядки у спальні зникли всі його гроші в сумі 5 500 гривень. Запідозривши, у вчиненні крадіжки недавніх візитерів, господар не став гаяти час, та викликав поліцію.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та розпочали розшук зловмисників.

Їх прикмети: перший чоловік, на зріст 165-175 см, на вигляд 30-35 років, середньої тіло будови, був одягнутий в чорні штани, чорну куртку та чорну бейсболку; другий чоловік: зріст 175-185 см на вигляд 25-30 років, худорлявої статури, був одягнутий в чорні спортивні штани з білими вставками, чорну куртку та чорну бейсболку.
Поліція звертається громадян бути вкрай уважними і обережним при спілкуванні з незнайомими людьми, щоб врешті не стати жертвою злочину.

 

Поділитися в соціальних мережах