Поліція шукала в лісі заблукалого грибника

Подія сталася поблизу Шостки.

Про зникнення своєї 66-річної матері в поліцію повідомила її донька. Жінка розповіла правоохоронцям, що вони сім’єю поїхали в ліс збирати гриби. Під час цього процесу пенсіонерка й загубилась. Самостійні пошуки результату не дали. 

На пошуки заблукалої громадянки була задіяна значна кількість співробітників Шосткинського відділу поліції, до цих заходів приєднались і працівники лісного господарства. «З літньою жінкою весь час підтримувався мобільний зв’язок, проте її пошуки ускладнювались настанням темряві, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Знайшли пенсіонерку за кілька кілометрів від місця, де та загубилась. Вона дослухалась до поради правоохоронців: знайшовши стовп з помітками кварталу лісу та іншими даними місцезнаходження, вона залишилась біля нього, аж поки її не знайшла пошукова група». 

За словами пенсіонерки, вона самостійно намагалась знайти дорогу до будь-якого житла, проте пройшовши значну відстань, зрозуміла, що самостійно вибратись не зможе. 

Поділитися в соціальних мережах