Поліція шукає “банківських” аферистів

До поліції із заявою про шахрайство звернулись одразу дві жительки Шостки. Жінки поскаржились на незнайомця, який назвався працівником банку, а після розмови з ним обидві втратили гроші.

У поліції констатують, що аферисти діяли за добре відомою схемою. Надіславши смс-повідомлення про заблокування банківських карток, обидві, аби перевірити інформацію, одразу зателефонували на вказаний номер. Співрозмовники назвалися працівниками служби безпеку банку та повідомили, що картки жінок тимчасово заблоковані через підозрілі операції з рахунками, а тому, якщо вони бажають їх розблокувати, повинні повідомити конфіденційну інформацію, а саме номер банківської картки та секретні коди, які надходитимуть у повідомленні, що й зробили потерпілі. Після чого одна з них лишилась 463 гривні, інша – двох тисяч гривень. 

Наразі за обома фактами поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та вживають заходів щодо розшуку зловмисників. 

Правоохоронці вкотре застерігають громадян від подібних аферистів та радять не звертати уваги на подібні смс-повідомлення про заблокування банківських карт. Перевіряйте інформацію виключно в установах банку. Не спілкуйтесь з незнайомцями, які називають себе банкірами та намагаються випитати ваші персональні данні або ж будь-яку інформацію по вашій банківській картці. Пам’ятайте, всі банківські операції проходять лише в установах банку, в іншому разі – ризикуєте втратити свої заощадження.

Поділитися в соціальних мережах