Поліція шукає чоловіка, який розстріляв собаку (відео)

Як ми повідомляли, у Сумах невідомий із дробовика стріляв по собаці. Це сталося неподалік заводу “Керамейа”. Поранену тварину спіймали волонтери і відвезли до ветеринарної клініки. Стан пса стабільний, говорить ветлікарка – кровотечу зупинили.

“Він поступив у важкому стані, в стані посттравматичного шоку, який пов’язаний з чисельними травмами, з вогнепальними травмами м’яких тканин в області голови і грудини. У собаки кровотеча з ран, травма ока, гострий біль, порушення кровопостачання органів”, – розповіла Олена Кузнєцова, завідувачка стаціонаром і відділенням інтенсивної терапії ветлікарні. Вона додала: діставати осколки не будуть – травматизм операції більший за самі поранення.

Як повідомив старший інспектор відділу комунікації ГУНП у Сумській області Володимир Крупецьких, на даний час поліція встановлює особу, яка причетна до даного злочину. “За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 299 ККУ – це жорстоке поводження з тваринами. Триває досудове розслідування”, – заявив він.

Максимальне покарання за жорстоке поводження з тваринами – арешт строком до шести місяців.

Поділитися в соціальних мережах