Поліція Сумського району виявила незаконні посіви

Протягом лише останнього тижня, у рамках проведення профілактичної операції «Мак», правоохоронці району зареєстрували два факти висіву нарковмісних рослин.

Так, у с. Володимирівці, на городі 47-річного місцевого жителя були знайдені 64 кущі конопель. Виявлена грядка мала всі ознаки догляду – бур‘яни знищені, земля просапована. Сам же чоловік від будь-яких пояснень відмовився.

У лісосмузі поблизу с. Мала Корчаківка правоохоронці знайшли ще один посів конопель і облікували 45 кущів. Потім «вирахували» і самого господаря – ним виявився 32-річний місцевий житель. Чоловік пояснив: навесні цього року він розкопав у відлюдному місці грядку, посіяв насіння конопель, і весь цей час навідувався на свій «город» та виривав бур’яни. Очікуваний врожай громадянин мав намір використати для власного вжитку.

Як повідомив начальник Сумського РВП Віталій Дейниченко, інформація про ці події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 КК України – незаконний посів або вирощування конопель. Наразі речові докази направлені для проведення судово-хімічної експертизи.

За скоєні кримінальні правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяці, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах